DCBP034-XJ
Kompaktná 18 V batéria POWERSTACK
DCBP034-XJ

Kompaktná 18 V batéria POWERSTACK

  • Až o 50 % vyšší výkon a vyššia rýchlosť používania, aby sa zvýšila produktivita. Rýchlosť používania v porovnaní s batériou DCB183
  • Dvojnásobná životnosť v porovnaní s cylindrickou batériou (cykly nabíjania v porovnaní s modelom DCB183).
  • Naša najľahšia a najvýkonnejšia kompaktná batéria 18 V XR
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Predstavujeme THE NEXT DIMENSION IN POWER™ – NOVÚ DIMENZIU VÝKONU s kompaktnou batériou 18 V XR POWERSTACK™. Vďaka tejto batérii, ktorá funguje so všetkým náradím 18 V XR, ktoré už máte, získate o 50 % vyšší výkon**, ktorý umožňuje rýchlejšie používanie a vyššiu produktivitu s rozmermi menšími o 25 %**. Táto batéria má dvojnásobnú životnosť** a je vybavená nárazuvzdornou, tvarovanou základňou z nehrdzavejúceho materiálu.\n\n** O 50 % vyšší výkon: v porovnaní s batériou DCB183, nie pri aplikácii. O 25 % menšie batérie a kompaktnejšie prevedenie: rozmery v porovnaní s batériou DCB183. Najnižšia hmotnosť a najvyšší výkon: v porovnaní s batériami DEWALT 18 V XR 2 Ah alebo menšími. 2x vyššia životnosť: nabíjacie cykly v porovnaní s batériou DCB183.

Ďalšie Funkcie

  • Kompatibilita so všetkým elektrickým náradím DEWALT 18 V XR

Zahŕňa

  • (1) Kompaktná batéria DCBP034 20 V MAX* DEWALT POWERSTACK™

Špecifikácie výrobku

Product Length
4.2 in
Product Width
62 mm
Battery Capacity
1.7 Ah
Product Height
46 mm
Product Height
1.8 in
Product Weight
0.32 Kg
Product Weight
7 lbs
Product Length
34 mm

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky