"MENO, KTORÉ NIEČO ZNAMENÁ, OD ROKU 1924"

DeWalt_SIGNATURE_WHT
DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
play_arrow
DEWALT 100th anniversary logo with 100 years on the right

100 ROKOV BUDOVANIA BUDÚCNOSTI

Už 100 rokov je meno DEWALT synonymom kvality, vytrvalosti a profesionality, zaslúženého rešpektu a lojality medzi ľuďmi a podnikmi, ktoré s nami spolupracujú. Bolo to 100 rokov ambícií, úspechov a tvrdej práce, a to je len začiatok.

Dnes sme viac než kedykoľvek predtým odhodlaní k inováciám, výkonu a bezpečnosti a poskytujeme profesionálom špičkové kompletné riešenia, ktoré sú podložené storočnými skúsenosťami, a to na každom projekte a v každom odbore po celom svete.

Keď na niečo dáme meno DEWALT, je to záväzok odviesť prácu správne. Je to značka, ktorú sme zanechali za 100 rokov, keď sme pomáhali profesionálom budovať moderný svet.

NAŠE HLAVNÉ ZÁSADY

  A split screen showcasing evolution of DEWALT power tools from 1923, circular saw on left, to 2024 with cordless circular saw on right

  PRE PROFESIONÁLOV

  Spoločnosť DEWALT od prvého dňa umožňuje profesionálom pracovať inteligentnejšie, bezpečnejšie, rýchlejšie a lepšie vďaka našim prvým inováciám až po dnešné kompletné profesionálne riešenia.

  A split screen showcasing the evolution of the DEWALT electric drill, depicting its transformation over time.

  INOVÁCIA

  Od chvíle, keď Raymond DeWalt v roku 1923 podal svoj prvý patent, sme prerazili na novú pôdu. A inovujeme dodnes, posledné tri roky po sebe sme získali ocenenie Pro Tool Innovation.

  A split screen showcasing the transformation of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  VÝKON

  Naši profesionáli potrebujú výrobky, ktoré každý deň fungujú čo najlepšie. Ako to vieme? Pretože načúvame – od prvých referencií profesionálov v roku 1926 až po prieskum DEWALT Powering the Future v roku 2022.

  A split screen showcasing the safety measures of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  BEZPEČNOSŤ

  Od otvorenia DEWALT Wagon Works v roku 1910 je jadrom nášho podnikania a všetkých našich výrobkov bezpečnosť. Sme v čele prevencie nehôd a to sa nikdy nezmení.

  A split screen showcasing history of DEWALT from 1945, original employees on left beneath 1945, to 2024 a woman using a DEWALT power tool on the right

  VZDELÁVANIE

  Raymond DeWalt veril, že kľúčom k osobnému aj obchodnému úspechu je celoživotné vzdelávanie. Dnes pokračujeme v jeho poslaní prostredníctvom programov, ako je DEWALT Grow the Trades.

  PRÍBEH DEWALT:
  100 ROKOV INOVÁCIÍ

  Náš storočný príbeh začal jedným mužom: Raymondom DeWaltom, vynálezcom, inovátorom a podnikateľom – pôvodným profesionálom. Pri príležitosti stého výročia sme pozvali historikov do našich firemných archívov, aby nám pomohli rozprávať jeho aj náš príbeh. Tu sú niektoré z najzaujímavejších momentov.

  DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
  play_arrow