Pomoc a podpora

Informácie o výrobku, registrácii výrobku, predĺžení záruky a ďalších službách nájdete v prehľadnej časti Často kladené otázky, kde nájdete odpovede na vaše otázky. Stále nemôžete nájsť v časti Často kladené otázky to, čo hľadáte? Kontaktujte nás, sme tu, aby sme vám pomohli.

Registrácia výrobku

Registrácia vášho nákupu v službe MyDEWALT vám umožní prístup k informáciám o záručnom servise, najnovších aktualizáciách a ponukách, ohodnotiť výrobky a pridať a nim recenziu.

Viac informácií

Opravy a náhradné diely

Pomocou nášho pohodlného vyhľadávača nájdete najbližší autorizovaný servis DEWALT.

Vyhľadať servis

Servis DEWALT

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Servis a podpora

Informácie o záruke

Získajte všetky potrebné informácie o záruke, oprave alebo výmene vášho výrobku.

Zobraziť záruky

Často kladené otázky

Informácie o výrobku

  Náš praktický vyhľadávač vám pomôže nájsť najbližšieho autorizovaného predajcu DEWALT. Podrobné informácie nájdete tu.

  XR FLEXVOLT je náš revolučný rad 54 V akumulátorového náradia, ktorý vám poskytuje výkon káblového náradia s voľnosťou akumulátorového. Batéria XR FLEXVOLT je jedinou batériou na trhu, ktorá sa automaticky prepína z 54 V na 18 V, čo jej umožňuje napájať 18 V aj 54 V elektrické náradie v radoch 18 V XR a XR FLEXVOLT. Viac informácií o batérii XR FLEXVOLT nájdete tu.

  Áno. Batérie XR FLEXVOLT sú spätne kompatibilné so všetkými 18 V výrobkami a nabíjačkami radu XR – akékoľvek 18 V elektrické náradie radu XR, ktoré už máte, môžete napájať batériou XR FLEXVOLT. Viac informácií o batérii XR FLEXVOLT nájdete tu.

  Odkazy na stiahnutie príručiek nájdete na stránkach výrobkov. Ak sa chcete dostať na stránky výrobkov, zadajte do vyhľadávacieho riadku v hornej časti našich webových stránok kód alebo názov výrobku.

  Hodnoty vibrácií vášho náradia nájdete na stránke výrobku. Ak sa chcete dostať na stránky výrobkov, zadajte do vyhľadávacieho riadku v hornej časti našich webových stránok kód alebo názov výrobku.

  Všetky technické informácie týkajúce sa kotiev a upevňovacích prvkov nájdete tu.

  Záruka

   Používatelia si môžu predĺžiť záruku na elektrické náradie DEWALT až na 3 roky. Do 4 týždňov od zakúpenia náradia sa jednoducho prihláste do MyDEWALT, podľa uvedených pokynov zaregistrujte výrobok a pridajte ho do prehľadu náradia. Registráciu vykonáte kliknutím sem.

   Pomocou nášho pohodlného vyhľadávača nájdete najbližší autorizovaný servis DEWALT. Viac informácií nájdete tu.

   Podrobné znenie záručných podmienok si môžete pozrieť tu.

   Servisné a technické informácie

    Ak chcete vyhľadávať konkrétne náhradné diely, príručky a výkresy a vášmu náradiu, musíte poznať číslo modelu a typové číslo náradia. V prípade náradia DEWALT sa číslo modelu a typové číslo zvyčajne uvádza na výstražnom štítku alebo typovom štítku, ktorý sa nachádza na spodnej alebo bočnej strane náradia. V prípade väčších zariadení, ako sú generátory, sa typový štítok nachádza na vrchnej časti zariadenia. Pomoc s vyhľadávaním čísla modelu nájdete tu.

    Sériové číslo vášho náradia sa zvyčajne nachádza buď na typovom štítku alebo v priestore na uloženie batérie. Bude to buď séria číslic, alebo kombinácia písmen a číslic. Pomoc s vyhľadávaním sériového čísla nájdete tu.

    Kód dátumu výroby predstavuje rok výroby, za ktorým nasleduje týždeň a závod. Napríklad výrobok vyrobený v druhom týždni roku 2017 v závode 59 bude mať kód 2017- 02 59. Pomoc s vyhľadávaním kódy dátumu výroby nájdete tu.

    Technický servis môžete kontaktovať prostredníctvom našej webovej stránky tu.

    VYHĽADAŤ MIESTNEHO PREDAJCU

    Výrobky a príslušenstvo DEWALT sú dostupné online a u predajcov v celej krajine. Vyhľadajte predajcov vo svojom okolí podľa PSČ alebo mesta.