Sponzorské aktivity

Spoločnosť DEWALT® je popredný svetový výrobca a predajca elektrického náradia a zariadení určených špeciálne pre profesionálnych dodávateľov. Marketingové aktivity spoločnosti DEWALT, vrátane sponzorstva podujatí, sa dôsledne zameriavajú na tieto dôležité cieľové skupiny a podporujú pozíciu značky DEWALT – GUARANTEED TOUGH®.

Barcelona Futbol Club male team posing in the field

OFICIÁLNE ELEKTRICKÉ NÁRADIE KLUBU FC BARCELONA

SPOLOČNOSŤ DEWALT aj naďalej pokračuje vo svojej úžasnej spolupráci ako oficiálny partner veľmi úspešného futbalového klubu Barcelona pre elektrické náradie. Obe značky zosobňujú odhodlanosť, výkonnosť a húževnatosť a ich cieľom je podať čo najlepší výkon v oblastiach, v ktorých pôsobia.

Len málo klubov na svete získalo toľko titulov ako FC Barcelona, vrátane piatich trofejí Ligy majstrov UEFA, troch titulov majstra sveta klubov FIFA a štyroch titulov majstra Európy. Okrem toho klub dosiahol 25 titulov v La Lige a 30 titulov v Copa Del Rey. Jeho domovský štadión Camp Nou má kapacitu 99 354 miest a je najväčším v Európe. FC Barcelona patrí medzi najpodporovanejšie tímy na svete a má jeden z najväčších počtov fanúšikov na sociálnych sieťach vrátane viac ako 100 miliónov fanúšikov na Facebooku, 50 miliónov na Twitteri a 64 miliónov na Instagrame.

HRDÝ SPONZOR ERIKA JONESA A TÍMU JOE GIBBS RACING

Spoločnosť DEWALT je dlhodobým hrdým sponzorom tímu Joe Gibbs Racing a je veľmi potešená, že aj v roku 2019 môže opäť podporovať Erika Jonesa, vynikajúceho jazdca vozidla č. 20. Erik Jones vstupuje do novej sezóny sebavedome a odhodlane a je pripravený vyhrať sériu pretekov Monster Energy NASCAR Cup 2019 Series.