Dewalt Powerstack Badge

ZDARMA AKUMULÁTOR POWERSTACK™

Pri nákupe náradia DEWALT 18V XR s batériami POWERSTACKTM 5,0 Ah

NOVÝ ROZMER VÝKONU

Vitajte v novej dimenzii výkonnosti akumulátorového náradia. Akumulátory DEWALT POWERSTACK sú kompatibilné s celým radom náradia a nabíjačiek platformy 18 V XR DEWALT a ponúkajú vyšší výkon, ktorý znamená viac práce na jedno nabitie. Tieto akumulátory využívajú technológiu DEWALT POWERSTACK a prinášajú novú úroveň produktivity na troch dôležitých frontoch: výkon, efektivita a životnosť.

NÁRADIE, KTORÉ MÁ V SÚPRAVE POWERSTACKTM

Hand gripping a DCBP518 18V XR POWERSTACK 5AH BATTERY ON A TOOL
play_arrow

Technológia batérie Dewalt Powerstack™

Technológia DEWALT POWERSTACK využíva ploché články, aby mohla poskytovať vyššiu produktivitu než predtým.

  • Vyšší maximálny výstupný výkon znamená viac možných aplikácií
  • Vyššia rýchlosť vykonávania úkonu znamená vyššiu výkonnosť a viac hotovej práce
  • Zlepšené tepelné charakteristiky. Ploché články sú pri používaní chladnejšie a odvádzajú teplo lepšie než cylindrické články
  • Vytvárajú menší tepelný odpor, čo znamená menej odpojení náradia pre horúci akumulátor a teda aj menej prestojov a vyššiu produktivitu
  • Predĺžená životnosť znamená lepší výkon na dlhší čas
50 percent more power

Vďaka čomu technológia powerstack poskytuje viac výkonu?

Akumulátory POWERSTACK poskytujú väčší výkon vďaka tomu, že pri záťaží dodávajú tak vyššie napätie, ako aj vyšší prúd. Akumulátory POWERSTACK používajú ploché články, ktoré majú nižší vnútorný odpor, a boli vyvinuté tak, aby poskytovali viac výkonu akémukoľvek náradiu, do ktorého ich vložíte.

50 percent more work per charge logo

VĎAKA ČOMU TECHNOLÓGIA POWERSTACK POSKYTUJE VIAC PRÁCE?

Ploché články sú pri používaní chladnejšie vďaka nižšiemu vnútornému odporu. Vzhľadom na väčšiu plochu plochých článkov sa teplo lepšie odvádza než pri cylindrických článkoch. Menej hromadenia tepla znamená menej vypnutí náradia pre horúci akumulátor a teda aj menej prestojov.

2 times lifespan logo

VĎAKA ČOMU TECHNOLÓGIA POWERSTACK PONÚKA DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ?

Ploché články sú pri používaní chladnejšie vďaka nižšiemu vnútornému odporu. Vzhľadom na väčšiu plochu plochých článkov sa teplo lepšie odvádza než pri cylindrických článkoch. Menej hromadenia tepla znamená menej odstávok pre horúci akumulátor a teda aj menej prestojov.

Sme si takí istí životnosťou našich akumulátorov POWERSTACK, že vôbec prvýkrát ponúkame 3-ročnú záruku na akumulátor DEWALT. Platia určité pravidlá a podmienky.

Úplná kompatibilita 18V XR

 

Akumulátory POWERSTACK sú kompatibilné so všetkými druhmi náradia a nabíjačiek na platforme 18 V XR, čo znamená, že nemusíte prechádzať na nový systém, aby ste mohli využívať výhody technológie POWERSTACK.

† v porovnaní s 5 Ah akumulátormi DEWALT XR® alebo slabšími; bez záťaže. †† Použiteľná energia v porovnaní s 5 Ah akumulátormi DEWALT XR® alebo slabšími; bez záťaže. ††† Počet nabíjacích cyklov v porovnaní s 5 Ah akumulátormi DEWALT XR® alebo slabšími.

** v porovnaní s akumulátorom DEWALT DCB184, bez záťaže. *** Použiteľná energia v porovnaní s akumulátorom DEWALT DCB184, bez záťaže. **** Počet cyklov v porovnaní s akumulátorom DEWALT DCB184.