Úložné riešenia

Mobile Storage Systems - TSTAK, ToughSystem, SoftStorage

PREHĽADNÉ ÚLOŽNÉ RIEŠENIE

Nech už je vaše stavenisko kdekoľvek, máme pre vás prenosné úložné riešenia ideálne na ochranu, organizáciu a prepravu náradia. Postaráme sa o to, aby ste mohli svoje náradie premiestňovať jednoducho, bezpečne a spoľahlivo – od najodolnejších vystužených jednotiek, cez inteligentné prepojovacie zaisťovacie úložné systémy, až po prenosné tašky z odolnej tkaniny.

ODOLNÁ OCHRANA NÁRADIA

Dokonalé riešenie na skladovanie v najťažších a najnáročnejších pracovných prostrediach. Robustný modulárny mobilný úložný systém je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby bol odolný a chránil vaše náradie bez ohľadu na pracovné alebo poveternostné podmienky. Systém ToughSystem vám poskytuje nekompromisnú odolnosť a ochranu vášho náradia.

KAŽDODENNÁ OCHRANA NÁRADIA

Výrobky TSTAK a ich vzájomne prepojený systém poskytujú stohovateľné riešenie pre každodenné potreby na pracovisku. Možnosť kombinovať jednotky podľa vašich potrieb vám umožní rýchlo a jednoducho stohovať, ukladať a prepravovať náradie na stavenisku aj mimo neho.

SoftStorage logo

SOFTSTORAGE®

Pohodlné riešenia na ukladanie náradia z odolnej tkaniny s vysokou pevnosťou so sortimentom výrobkov, ktoré spĺňajú rôzne potreby. Ľahký a odolný sortiment SoftStorage je ideálny pre tých, ktorí sú na cestách, a na použitie na ťažko dostupných miestach na stavenisku alebo na menších staveniskách v rámci mesta.