SoftStorage

Softstorage products

POHODLIE PRI VEĽKEJ ZÁŤAŽI

Pohodlné riešenia na ukladanie náradia z odolnej tkaniny s vysokou pevnosťou so sortimentom výrobkov, ktoré spĺňajú rôzne potreby. Ľahký a odolný sortiment SoftStorage je ideálny pre tých, ktorí sú na cestách, a na použitie na ťažko dostupných miestach na stavenisku alebo na menších staveniskách v rámci mesta.

KOMPATIBILITA S TSTAK

Veľká časť sortimentu SoftStorage je kompatibilná so vzájomne prepojiteľným, stohovateľným sortimentom TSTAK, čím sa ešte viac rozšíria vaše možnosti ukladania a prepravy náradia. Pre jednoduchú organizáciu je väčšina vreciek z radu SoftStorage kompatibilná aj s organizérmi DEWALT.

SILNÉ PRUŽINY

Sortiment TSTAK, ktorý ďalej rozširuje vaše možnosti ukladania a prepravy náradia. Pre jednoduchú organizáciu je väčšina vreciek z radu SoftStorage kompatibilná aj s organizérmi DEWALT.

DVAKRÁT TAK PEVNÉ

Sortiment SoftStorage je vybavený vreckami s dvojitou výstužou, takže vydržia každodenné náročné používanie. Sú takisto vybavené plne vodotesným spodným krytom z PVC, ktorý ešte viac chráni vašu tašku pred opotrebovaním, nech ju položíte kamkoľvek.