TSTAK range featuring DWST83346-1, DWST82968-1, DWST1-70706, DWST83347-1, DWST83345-1, DWST-71228, DWST83343-1, DWST82990-1, DWST82991-1, DWST1-71196, DWST170705, DWST83344-1, DWST171229

RIEŠENIA NA KAŽDODENNÉ UKLADANIA NÁRADIA

TSTAK je prepojiteľný prenosný úložný systém, ktorý sa dodáva s viacerými z našich náradí. Je ideálny na každodenné ukladania náradia pre profesionálov v rôznych oblastiach. Prispôsobiteľné jednotky sa dajú nakonfigurovať presne podľa vašich požiadaviek a rýchlo použiteľný prepojovací zaisťovací systém umožňuje pevné spojenie robustných jednotiek, čo zaručuje jednoduchú prepravu a uloženie.

play_arrow

PREPOJOVACIE ZAISŤOVACIE STOHOVATEĽNÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY

VHODNÉ NA ŠIROKÚ ŠKÁLU ULOŽENIA NÁRADIA

Kufríky TSTAK sú modulárne a dajú sa stohovať v rôznych konfiguráciách. Jednotlivé kufríky je možné prispôsobiť a nakonfigurovať pomocou priečok a odnímateľných prvkov podľa vašich potrieb, čo vám umožní uložiť všetko od príslušenstva až po elektrické náradie.

VYROBENÉ TAK, ABY VYDRŽALO

Tieto jednotky sú vyrobené z odolného polypropylénu a sú vybavené kovovými priechodkami pre veľké zaťaženie, sú kompletne testované v teréne a sú vyrobené tak, aby vydržali. Vodiace lišty s guľôčkovými ložiskami pomáhajú pri jednoduchom otváraní a zatváraní zásuviek. Po zatvorení sa priehradka zaistí, čím sa zabezpečí bezpečnosť počas prepravy.

T stak Mobile storage clipboard carrying out one hand operation.

BEZPEČNÉ UZAMYKANIE

Všetky kufríky na náradie TSTAK sú vybavené okami na visiaci zámkoch, ktoré zaisťujú bezpečnosť a váš pokoj, že vaše náradie je v bezpečí, keď ho nepoužívate.

POROVNANIE JEDNOTLIVÝCH SORTIMENTOV

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nosnosť zaťaženia

50Kg

30Kg

Kompatibilita s modulárnymi držiakmi

check_circle_outline

remove_circle_outline

Modulárne stohovacie západky

check_circle_outline

check_circle_outline

Uzamykateľné

check_circle_outline

check_circle_outline

Telo

Vystužené

Polypropylén

Kovové závesy

check_circle_outline

check_circle_outline

Silne vystužené kovové západky

check_circle_outline

remove_circle_outline

Tesnenie odolné voči vode + prachu (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

BUĎTE MOBILNÝ

Vozík a podvozková jednotka TSTAK používajú rovnaký prepojovací zaisťovací systém ako úložné jednotky a možno ich použiť aj na rýchly a pohodlný presun ťažšieho náradia a predmetov. Všetky jednotky TSTAK sú rovnako vybavené rukoväťami z dvoch materiálov na pohodlné zdvíhanie.