DCB126G-XJ
BATÉRIA 12 V XR ODOLNÁ VOČI OLEJU 5 AH

Prehľad výrobku

Vďaka batériám 12 V MAX* odolným voči oleju sa môžete pustiť do práce bez obáv z poškodenia spôsobeného olejom, mazivom alebo rozpúšťadlom. Batéria s dlhou životnosťou odoláva chemickej korózii vďaka puzdru z nylonu so sklenenou výplňou a je ideálna na rôzne práce. Maximalizujte svoj výkon a produktivitu vďaka kapacite 5,0 Ah. Nemusíte sa obávať, že by ste túto batériu pri práci poškodili, pretože jej gumová základňa, ktorá sa netrhá, ju chráni pred pádmi a nárazmi. Tento všestranný zdroj energie funguje so všetkým elektrickým náradím a nabíjačkami DEWALT a Mac 12 V MAX*. Majte počas práce prehľad o stave nabitia vďaka dobre viditeľným 3 LED ukazovateľom stavu nabitia a zostaňte chránení vďaka 2-ročnej obmedzenej záruke.

Ďalšie Funkcie

  • ODOLNOSŤ VOČI POŠKODENIU: Odporúča sa na prácu, pri ktorej dochádza k pravidelnému kontaktu s olejom, mazivom a rozpúšťadlami

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky