DCD703L2T-QW
Vŕtačka/skrutkovač s viacerými hlavami 12V XR – 2 X 3 Ah

Prehľad výrobku

Zvládnite širokú škálu prác vďaka neuveriteľnej všestrannosti, ktorú ponúka bezuhlíkový vŕtací skrutkovač s viacerými hlavami 12 V XR. Tento vŕtací skrutkovač s viacerými hlavami je navrhnutý na zlepšenie prístupu do ťažko prístupných miest a obsahuje 4 špecializované nadstavce. Pomocou šesťhranného pravouhlého nadstavca môžete jednoducho vŕtať a upevňovať v stiesnených priestoroch, zatiaľ čo šesťhranné rýchloupínacie príslušenstvo poskytuje vysoký výkon v náročných rohových miestach. Vďaka šesťhrannému rýchloupínaciemu nadstavcu môžete pohodlne jednou rukou pripájať príslušenstvo a potom pomocou príklepového skľučovadla zvládnete presné úlohy, ako je vŕtanie malých pilotných otvorov. Toto kompaktné náradie ponúka využiteľnosť na profesionálnej úrovni vďaka 2-rýchlostnej prevodovke a 15 nastaveniam spojky, ktoré umožňujú kontrolu potrebnú na vykonávanie rôznych prác.

Ďalšie Funkcie

  • Hmotnosť 0,7 kg (len telo), maximálne pohodlie používateľa
  • Rôzne hlavy pre maximálnu všestrannosť. Excentrické skľučovadlo na skrutkovanie v jednej rovine/Pravouhlé skľučovadlo na skrutkovanie v stiesnených priestoroch/Bezkľúčové skľučovadlo na všetky druhy vŕtania

Špecifikácie výrobku

Kapacita skľučovadla
10 mm
Napätie batérie
12 V
Bez rýchlosti načítania (ot/min)
1500
Kapacita batérie
3 Ah
Hmotnosť produktu
0.7 Kg
Počet nastavení rýchlosti
2
Hmotnosť (vrátane batérie)
0.9 Kg
Maximálny krútiaci moment
57.5 Nm
Výkonový výstup
250 W
Maximálna vŕtacia kapacita (kov)
10 mm
Dĺžka produktu
107 mm
Maximálna vŕtacia kapacita (drevo)
20 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky