DCF850P2T-QW
Bezuhlíkový kompaktný rázový skrutkovač 18 V XR – 2 X 5 Ah

Prehľad výrobku

Náš najmenší najvýkonnejší 18 V rázový skrutkovač XR, ktorý vám poskytne väčší komfort a vyššiu rýchlosť pri použití. Model DCF850 poskytuje krútiaci moment 205 Nm v kompaktnom 100 mm tele, čo je ideálne pre širokú škálu použití v stavebníctve, strojárstve a automobilovom priemysle. Medzi ďalšie funkcie patrí prepínač 3 režimov, aby sa zabezpečilo lepšie ovládanie a funkcia Precision Drive, ktorá zabraňuje poškodeniu materiálu a spojovacieho materiálu pri menších prácach, a kruhové LED svetlo na zaistenie najlepšej viditeľnosti v náročných podmienkach.

Ďalšie Funkcie

  • Kompatibilita so všetkými batériami DEWALT 18 V XR a Flex Volt
  • Vysokovýkonný bezuhlíkový motor s krútiacim momentom 205 Nm zabezpečuje efektívne vykonanie úloh aj v náročných podmienkach
  • Nový a účinnejší bezuhlíkový motor s výkonom 3250 otáčok za minútu naprázdno, ktorý vám umožní rýchlejšie vykonať úlohy

Špecifikácie výrobku

Napätie batérie
18 V
Bez rýchlosti načítania (ot/min)
0-1000/2800/3250
Počet režimov
3
Výška produktu
200 mm
Hmotnosť produktu
0.9 Kg
Miera dopadu za minútu
3800
Hmotnosť (vrátane batérie)
1.4 Kg
Anvil Size & Type
1/4 in
Maximálny krútiaci moment
206 Nm
Výkonový výstup
475 W
Dĺžka produktu
101 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky