DCM561PB-QW
Strunový zastrihávač 18 V XR
DCM561PB-QW

Strunový zastrihávač 18 V XR

  • Bezuhlíkový motor 400 MWO
  • Spínač na reguláciu otáčok s 2 nastaveniami
  • Rýchle rezanie 0 – 4600/0 – 6000 ot./min

Prehľad výrobku

Bezuhlíkový strunový vyžínač 18 V poskytuje profesionálny výkon a pohodlie akumulátorového náradia. So záberom 33 cm je ideálny pre väčšie záhrady alebo trávnaté plochy. Tento všestranný vyžínač s dvoma rýchlosťami s variabilnými otáčkami 0 – 6000 ot./min umožňuje jednoduché kosenie aj silne zarastených trávnikov alebo mokrej trávy. Dvojitá strunová hlava s rýchlym podávaním 2 mm struny umožňuje úplnú kontrolu nad veľkosťou struny. Vďaka bezuhlíkovému motoru sa znižuje trenie, a tým sa zlepšuje doba prevádzky a predlžuje životnosť náradia, pretože v porovnaní s tradičnými motormi s kefkami sa neplytvá vyprodukovanou energiou. Polstrovaná rukoväť a integrovaná zalisovaná forma zaisťujú vynikajúce pohodlie používateľa počas používania. Vďaka napájaniu 18 V lítium-iónovou batériou ponúka predĺženú dobu prevádzky a pohodlie akumulátorového náradia, ako aj vyššiu efektivitu práce, pretože nestrácate čas manipuláciou s palivom a výmenou oleja. Výrobok je kompatibilný so všetkými batériami XR. Zariadenie sa dodáva bez batérie, ktorú je možné zakúpiť samostatne.

Ďalšie Funkcie

Špecifikácie výrobku

Product Length
172.5 in
Battery Capacity
5 Ah
Product Width
28 in
Product Height
22 in
Product Weight
4.1 Kg
Charger Amp
4 Amp
Line Diameter
2 mm
Cutting Width
33 mm
Line Cutting Speed
0-6000 rpm
Number of Pieces
1
Product Weight
6.129 lbs

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky