DCM561PB-QW
Strunový zastrihávač 18 V XR

Prehľad výrobku

Bezuhlíkový strunový vyžínač 18 V poskytuje profesionálny výkon a pohodlie akumulátorového náradia. So záberom 33 cm je ideálny pre väčšie záhrady alebo trávnaté plochy. Tento všestranný vyžínač s dvoma rýchlosťami s variabilnými otáčkami 0 – 6000 ot./min umožňuje jednoduché kosenie aj silne zarastených trávnikov alebo mokrej trávy. Dvojitá strunová hlava s rýchlym podávaním 2 mm struny umožňuje úplnú kontrolu nad veľkosťou struny. Vďaka bezuhlíkovému motoru sa znižuje trenie, a tým sa zlepšuje doba prevádzky a predlžuje životnosť náradia, pretože v porovnaní s tradičnými motormi s kefkami sa neplytvá vyprodukovanou energiou. Polstrovaná rukoväť a integrovaná zalisovaná forma zaisťujú vynikajúce pohodlie používateľa počas používania. Vďaka napájaniu 18 V lítium-iónovou batériou ponúka predĺženú dobu prevádzky a pohodlie akumulátorového náradia, ako aj vyššiu efektivitu práce, pretože nestrácate čas manipuláciou s palivom a výmenou oleja. Výrobok je kompatibilný so všetkými batériami XR. Zariadenie sa dodáva bez batérie, ktorú je možné zakúpiť samostatne.

Ďalšie Funkcie

Špecifikácie výrobku

Kapacita batérie
5 Ah
Hmotnosť produktu
4.1 Kg
Zosilňovač nabíjačky
4 Amp
Priemer čiary
2 mm
Šírka rezu
33 mm
Rezná rýchlosť linky
0-6000 rpm
Počet kusov
1

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky