DCMPH566N-XJ
Tyčové nožnice na živý plot 18 V XR – základná jednotka
DCMPH566N-XJ

Tyčové nožnice na živý plot 18 V XR – základná jednotka

  • VÝKON – Rýchle a efektívne rezanie. Kapacita rezu = 25 mm, 2800 otáčok za minútu
  • DOSAH/UHLY – MAX. 3,35 M. DOSAH SO 7 POLOHAMI, 180⁰, KĹBOVÁ HLAVA s max. dosahom 3,35 m (na základe osoby s výškou 1,80 m, ktorá drží tyč v narovnanej polohe na úrovni hrudníka)
  • ERGONÓMIA – Nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť. Dobré vyváženie
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Tieto tyčové nožnice na živé ploty majú veľký dosah až 3,35 m a inovatívnu kĺbovú hlavicu umožňujúcu nastaviť až 7 polôh, a to v kombinácii s prevádzkovou rýchlosťou 2800 ot./min. Profesionáli tak môžu mať náročné úlohy úplne pod kontrolou, a to bez ohľadu na výšku, tvar alebo hustotu listov. Poskytujú extrémne dlhú dobu prevádzky – až 75 minút. Toto robustné náradie s dĺžkou čepele 55 cm a pôsobivou šírkou rezu 25 mm ponúka trvalo spoľahlivý výkon pri rezaní. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

  • DOBA PREVÁDZKY – Až 75 minút prevádzky s 5 Ah batériou

Špecifikácie výrobku

Medzera čepele
25 mm
Kapacita batérie
5 Ah
Hmotnosť produktu
3.6 Kg
Doba nabíjania
75 min
Dĺžka čepele
550 mm

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky