DCMW564N-XJ
2 X bezuhlíková kosačka 18 V XR – základná jednotka

Prehľad výrobku

Táto výkonná akumulátorová kosačka s výkonom 36 V je vybavená bezuhlíkovým motorom pre maximálnu energetickú účinnosť a dlhšiu dobu prevádzky. Je vybavená ergonomickou rukoväťou na tlačenie, 5 nastaveniami výšky a špeciálnymi rukoväťami na prenášanie, ktoré uľahčujú prepravu medzi miestami kosenia alebo skladovanie. Táto kosačka DEWALT má záber 48 cm a využíva 2 vymeniteľné batérie 18 V XR 5,0 Ah (predávajú sa samostatne) na starostlivosť o trávnaté plochy do 800 m. Elektronický prístrojový panel prehľadne informuje o stave nabitia batérie. Aby sa zabezpečilo prirodzené zušľachtenie trávnika, kosačka je vybavená funkciou mulčovania alebo môžete použiť sieťový textilný vak s objemom 55 litrov na dosiahnutie estetického vzhľadu trávnika bez kosenia. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky