DCMW564P2-QW
Bezuhlíková kosačka 18 V XR (2 X 5 Ah) (2-balenie)

Prehľad výrobku

Táto výkonná akumulátorová kosačka s výkonom 36 V je vybavená bezuhlíkovým motorom pre maximálnu energetickú účinnosť a dlhší čas prevádzky, má ergonomickú konštrukciu s tlačnou rukoväťou, 5 nastavení výšky a špeciálne rukoväti na prenášanie na jednoduchú prepravu medzi miestami kosenia alebo uskladnenie.\n \n Táto kosačka DEWALT má záber 48 cm a využíva 2 vymeniteľné batérie 18 V XR 5,0 Ah na starostlivosť o trávnaté plochy do 800 m. Elektronický prístrojový panel prehľadne informuje o stave nabitia batérie\n \n Aby sa zabezpečilo prirodzené zušľachtenie trávnika, kosačka je vybavená funkciou mulčovania alebo môžete použiť sieťový textilný vak s objemom 55 litrov na dosiahnutie estetického vzhľadu trávnika bez kosenia.

Ďalšie Funkcie

Zahŕňa

  • (2) Batérie DCB184 5 Ah
  • (1) Rýchla nabíjačka batérií DCB118
  • (1) Príslušenstvo na mulčovanie
  • (1) Valček na dosiahnutie efektu pruhovaného trávnika

Špecifikácie výrobku

Šírka rezu
48 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky