DCN660N-XJ
BEZUHLÍKOVÁ KLINCOVAČKA 18 V XR, ROZMER 16 – ZÁKLADNÁ JEDNOTKA

Prehľad výrobku

Uhlová klincovačka DEWALT® DCN660 s rozmerom 16 zatĺka klince s rozmerom 16 s dĺžkou od 32 do 63 mm, vďaka čomu je ideálna na upevňovanie horných líšt, obloženia a podlahových líšt. Vďaka bezuhlíkovému motoru poháňanému batériou 18 V XR je model DCN660 pripravený na prácu bez problémov spojených s používaním paliva, kompresora a hadice. Zvládnite veľké aj malé pracovné úlohy vďaka vlastnostiam pneumatického náradia a slobode, ktorú ponúka akumulátorové náradie. S 2 batériami 2 Ah, nabíjačkou a kufríkom na náradie. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

  • BEZUHLÍKOVÝ motor ponúka neprekonateľnú dobu prevádzky v kompaktnom prevedení
  • Mechanická prevádzka namiesto prevádzky na palivo prináša nízke prevádzkové náklady a stály výkon pri nízkych teplotách
  • Zablokovanie spúšte a zablokovanie pri kontakte, aby sa zabránilo náhodnému umiestneniu spojovacieho prvku
  • Vďaka odstráneniu zaseknutia bez použitia náradia sa minimalizujú prestoje
  • Najnovšia generácia lítium-iónovej bezuhlíkovej klincovačky 18 V XR s rozmerom 15 ponúka špičkovú technológiu zatĺkania klincov

Špecifikácie výrobku

Šírka produktu
96 mm
Priemer klincov
1.6 mm
Výška produktu
302 mm
Hmotnosť produktu
2.6 Kg
Kapacita zásobníka
110
Dĺžka klincov
32-63 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky