DCN681N-XJ
Bezuhlíková korunová zošívačka 18 V XR, rozmer 18 – základná jednotka

Prehľad výrobku

Korunová zošívačka DEWALT® DCN681 s rozmerom 18 využíva úzke korunkové sponky v rozsahu od 12 do 38 mm, vďaka čomu je ideálna na použitie pri výrobe skríň, nábytku, obkladov a podkladov pod podlahy. Vďaka bezuhlíkovému motoru poháňanému batériou DEWALT 18 V XR je model DCN681 pripravený na prácu bez problémov spojených s používaním paliva, kompresora a hadice. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

  • Najnovšia generácia lítium-iónovej bezuhlíkovej klincovačky 18 V XR s rozmerom 18 Ga ponúka špičkovú technológiu zatĺkania klincov
  • Kompaktný, ľahký a ergonomický dizajn umožňuje jednoduché a pohodlné používanie náradia, ktoré je však dostatočne odolné pre pracovné prostredie
  • BEZUHLÍKOVÝ motor ponúka neprekonateľnú dobu prevádzky v kompaktnom prevedení
  • Vďaka odstráneniu zaseknutia bez použitia náradia sa minimalizujú prestoje
  • Zablokovanie spúšte a zablokovanie pri kontakte, aby sa zabránilo náhodnému umiestneniu spojovacieho prvku

Špecifikácie výrobku

Šírka produktu
96 mm
Výška produktu
264 mm
Hmotnosť produktu
2.4 Kg

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky