DT2346-QZ
PÍLOVÝ KOTÚČ PRE MEČOVÚ PÍLU – 2X pílové kotúče na všeobecné použitie 152 mm
DT2346-QZ

PÍLOVÝ KOTÚČ PRE MEČOVÚ PÍLU – 2X pílové kotúče na všeobecné použitie 152 mm

  • Špeciálne navrhnutá povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.
  • Bimetalová konštrukcia ako kombinácia tela HCS a reznej ocele HSS legovanej kobaltom
  • Agresívna geometria zubov so špeciálnym novým uhlom pre rýchle a efektívne odstraňovanie materiálu, najmä pri pevných a abrazívnych kovoch
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Vďaka vysokému oceľovému pásu s vysokou rýchlosťou, ktorý pomáha znižovať lámavosť a maximalizuje životnosť zubov, vydržia pílové kotúče DEWALT 2X Long Life™ na rezanie dreva a kovov extrémne podmienky na pracovisku. Agresívny uhol drieku pomáha zvyšovať kontakt so zubami a patentovaná konštrukcia zabezpečuje vysokú rýchlosť rezu. Povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.

Ďalšie Funkcie

  • Ideálne na extrémne použitie, ako aj na demolačné práce

Špecifikácie výrobku

Product Length
20 in
Product Width
4.7 in
Product Height
1.4 in
Number of Pieces
5
Product Weight
0.1 lbs
Product Length
152 mm

Podpora

Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky