DT2356-QZ
Bimetalový pílový kotúč pre mečovú pílu na sadrokartónové dosky, 152 mm, balenie 5 ks
DT2356-QZ

Bimetalový pílový kotúč pre mečovú pílu na sadrokartónové dosky, 152 mm, balenie 5 ks

  • Agresívny uhol drieku zvyšuje kontakt zubov, čím sa udržiava rýchlosť rezania pri opotrebovaní kotúča a predlžuje sa jeho životnosť.
  • Patentovaná konštrukcia zubov využíva geometriu tvarovacích zubov, aby sa zabezpečilo rýchle rezanie.
  • Špeciálne navrhnutá povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Vďaka vysokému oceľovému pásu s vysokou rýchlosťou, ktorý pomáha znižovať lámavosť a maximalizuje životnosť zubov, vydržia pílové kotúče DEWALT 2X Long Life™ na rezanie dreva a kovov extrémne podmienky na pracovisku. Agresívny uhol drieku pomáha zvyšovať kontakt so zubami a patentovaná konštrukcia zabezpečuje vysokú rýchlosť rezu. Povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.

Ďalšie Funkcie

  • Na použitie s mečovými pílami, akumulátorovými aj káblovými pílami

Špecifikácie výrobku

Počet kusov
5
Dĺžka produktu
152 mm

Podpora

Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky