DT2359-QZ
PÍLOVÝ KOTÚČ PRE MEČOVÚ PÍLU – 2X pílové kotúče na všeobecné použitie 152 mm
DT2359-QZ

PÍLOVÝ KOTÚČ PRE MEČOVÚ PÍLU – 2X pílové kotúče na všeobecné použitie 152 mm

  • Vyšší pás z rýchloreznej ocele znižuje lámavosť a maximalizuje odolnosť a životnosť zubov.
  • Agresívny uhol drieku zvyšuje kontakt zubov, čím sa udržiava rýchlosť rezania pri opotrebovaní kotúča a predlžuje sa jeho životnosť.
  • Patentovaná konštrukcia zubov využíva geometriu tvarovacích zubov, aby sa zabezpečilo rýchle rezanie.
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Vďaka vysokému oceľovému pásu s vysokou rýchlosťou, ktorý pomáha znižovať lámavosť a maximalizuje životnosť zubov, vydržia pílové kotúče DEWALT 2X Long Life™ na rezanie dreva a kovov extrémne podmienky na pracovisku. Agresívny uhol drieku pomáha zvyšovať kontakt so zubami a patentovaná konštrukcia zabezpečuje vysokú rýchlosť rezu. Povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.

Ďalšie Funkcie

  • Špeciálne navrhnutá povrchová úprava zabraňujúca priľnavosti minimalizuje trenie a lepenie, aby sa zabezpečilo hladké rezanie.

Špecifikácie výrobku

Počet kusov
1
Dĺžka produktu
152 mm

Podpora

Warranty

  • Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky