DT50011-QZ
Nárazový titánový vrták (7 mm)
DT50011-QZ

Nárazový titánový vrták (7 mm)

  • Na použitie do legovaných a nelegovaných ocelí s pevnosťou v ťahu do 900 N/mm², plechov a tenkostenných profilových materiálov, kde sa vyžaduje presné a čisté vŕtanie
  • Pilotný hrot preniká do materiálu rýchlejšie a umožňuje presné vŕtanie na zakrivených povrchoch
  • Titánová povrchová vrstva na zvýšenie odolnosti proti opotrebovaniu, odolnosti proti korózii a zabezpečenie až dvojnásobnej životnosti

Prehľad výrobku

Tento titánový nárazový vrták HSS s priemerom 7 mm má nekĺzavý driek, titánovú vrstvu na zvýšenie odolnosti proti opotrebovaniu, je odolný voči korózii a má až 2-násobnú životnosť (v porovnaní s povrchovou úpravou s čiernym oxidom DEWALT). Je ideálny na použitie do legovaných a nelegovaných ocelí s pevnosťou v ťahu do 900 N/mm², plechov a tenkostenných profilových materiálov (rúr a bez predchádzajúceho dierovania)

Ďalšie Funkcie

Špecifikácie výrobku

Diameter
7 mm
Working Length
45 mm
Number of Pieces
1
Product Length
89 mm

Podpora

Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky