DT70518T-QZ
Súprava skrutkovačov FLEXTORQ s otočným držiakom nadstavcov (10 ks)

Prehľad výrobku

Vďaka pevnosti a odolnosti sú tepelne spracované skrutkovacie a maticové nadstavce skvelou voľbou pre náročných profesionálov. Presne takúto spoľahlivosť vám poskytnú súpravy skrutkovacích nadstavcov DEWALT®. Vďaka pokročilému procesu kalenia, ktorý sa používa pri výrobe týchto nástrojov, poskytujú vyšší krútiaci moment a lepšiu hnaciu silu, takže prácu vykonáte rýchlejšie a efektívnejšie. A navyše sa dodávajú úhľadne uložené v kufríku, takže sa vám už nikdy nestane, že by ste na dne veľkej súpravy náradia hľadali malý nadstavec.

Ďalšie Funkcie

  • LASEROM VYLEPTANÝ IDENTIFIKÁTOR VEĽKOSTI: Jasne viditeľný typ a veľkosť nadstavca pre rýchly a jednoduchý výber nadstavca.
  • PÁS S NADSTAVCAMI: Nadstavce sú umiestnené na páse pripravenom na použitie, ktorý možno vložiť priamo do súpravy puzdier Tough Case.
  • OTOČNÝ DRŽIAK NADSTAVCOV: Pre zabezpečenie stability a kontroly upevňovacích prvkov v nevhodných uhloch a v ťažko prístupných miestach.

Špecifikácie výrobku

Šírka produktu
2.4 cm
Výška produktu
8.4 cm
Hmotnosť produktu
0.12 Kg
Počet kusov
1
Je to sada?
Áno
Balenie
Pľuzgier
Dĺžka produktu
17.5 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky