DWH050-XJ
SYSTÉM NA ODSÁVANIE PRACHU A ČISTENIE OTVOROV PRI VŔTANÍ
DWH050-XJ

SYSTÉM NA ODSÁVANIE PRACHU A ČISTENIE OTVOROV PRI VŔTANÍ

  • Ideálne na bezprašné vŕtanie do priemeru 52 mm a neobmedzenej hĺbky
  • Súčasťou sú trysky na čistenie otvorov, ktoré odhaľujú celú vyvŕtanú hĺbku a zabezpečujú maximálnu priľnavosť kotviacich prvkov
  • Flexibilná hadica umožňuje 360° vertikálnu a horizontálnu orientáciu
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Ideálne na bezprašné vŕtanie do priemeru 52 mm a neobmedzenej hĺbky a kompatibilné so všetkými profesionálnymi odsávačmi prachu. Súčasťou sú trysky na čistenie otvorov, ktoré odhaľujú celú vyvŕtanú hĺbku a zabezpečujú maximálnu priľnavosť kotviacich prvkov. Kompatibilita so systémom Airlock pre rýchlu spoľahlivú kompatibilitu pri použití s riešeniami na odsávanie prachu DEWALT.

Ďalšie Funkcie

  • Kompatibilné so všetkými profesionálnymi odsávačmi prachu
  • Odolné gumové tesnenie zabezpečuje priľnavosť k väčšine murovaných povrchov
  • Vymeniteľné vŕtacie hlavy pre optimálne odstraňovanie prachu
  • Zariadenie sa prisaje na rovný povrch

Zahŕňa

  • (2) Trysky na čistenie otvorov
  • (2) Vymeniteľné vŕtacie hlavy
  • (1) Puzdro s mäkkými bokmi

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky