DWST83294-1
TOUGHSYSTEM 2.0 – DS300

Prehľad výrobku

Kufrík na náradie ToughSystem 2.0 DS300 je vybavený patentovanými bočnými západkami s automatickým pripájaním, ktoré umožňujú ovládanie jednou rukou. Disponuje 2-dielnymi kovovými drôtenými prednými západkami na zvýšenie odolnosti pri upevňovaní náradia vo vnútri kufríka. Tento kufrík na náradie ponúka o 20 % viac úložného priestoru na náradie, ak sa používa ako súčasť zostavy s modelmi 2.0 DS166 a DS400. Má stupeň krytia IP65 pre odolnosť voči prachu a vode a nosnosť 50 kg. Kufrík na náradie má vyberateľnú vnútornú priehradku, aby sa zabezpečila optimálna organizácia. Kufrík na náradie ToughSystem 2.0 je kompatibilný so všetkými produktmi ToughSystem.

Ďalšie Funkcie

  • NOVÁ KOMPATIBILITA POLOVIČNÝCH MODULOV – umožňuje pripojenie modulov s polovičnou šírkou
  • NOVÉ ŠIRŠIE A SILNEJŠIE RUKOVÄTI – lepšia ergonómia a odolnosť
  • NOVINKA DEWALT TRACKER READY – vnútorný upevňovací bod umožňuje namontovať zariadenie DEWALT Tracker a sledovať kufor prostredníctvom aplikácie DEWALT Tool Connect
  • NOVÉ KOVOVÉ VYSTUŽENÉ OKO VISACIEHO ZÁMKU - POSKYTUJE VYNIKAJÚCE ZABEZPEČENIE OBSAHU
  • NOVÁ VLOŽKA S NÁZVOM – umožňuje koncovým používateľom označovať jednotlivé kufre na jednoduchú identifikáciu obsahu

Špecifikácie výrobku

Šírka produktu
554 mm
Výška produktu
308 mm
Dĺžka produktu
371 mm

Podpora

Warranty

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky