DWST83392-1
Organizér s polovičnou šírkou ToughSystem 2.0
DWST83392-1

Organizér s polovičnou šírkou ToughSystem 2.0

  • Klince v zvitkoch s povrchovou úpravou z lesklej, pozinkovanej (G12) ocele, ocele pokovovanej za tepla alebo nehrdzavejúcej ocele. Špirálový, krúžkový, hladký alebo ostnatý driek.
  • VIDITEĽNÉ TESNENIE ODOLNÉ VOČI VODE IP65 – poskytuje ochranu voči vode a prachu pre nástroje a upevňovacie prvky vo vnútri kufríka
  • PRAKTICKY NEZNIČITEĽNÉ POLYKARBONÁTOVÉ VEKO – zabezpečuje viditeľnosť obsahu zvonku a zároveň poskytuje bezpečnosť
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Získajte optimálnu organizáciu pomocou hlbokého kompaktného organizéra ToughSystem 2.0. Má 6 vyberateľných hlbokých nádob organizéra, ktoré si môžete prispôsobiť vložením preglejkových priečok tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám. Obsah je chránený stupňom krytia IP65 pre odolnosť voči prachu a vode, zatiaľ čo priehľadné veko umožňuje vidieť obsah vnútri. Hlboký kompaktný organizér ToughSystem 2.0 môžete pohodlne prenášať pomocou hornej rukoväti alebo ho môžete pripojiť k akémukoľvek výrobku ToughSystem 2.0 pomocou patentovaných bočných západiek s automatickým pripájaním. Hlboký kompaktný organizér ToughSystem 2.0 je kompatibilný s akýmkoľvek výrobkom ToughSystem 2.0.

Ďalšie Funkcie

  • 6 ODNÍMATEĽNÝCH HLBOKÝCH NÁDOB – pre maximálnu flexibilitu sa dajú z organizéra vybrať jednotlivo alebo dokonca rozdeliť na menšie časti pomocou deliaceho prvku (vytvoreného koncovým používateľom)
  • ZÁPADKY NA ULOŽENIE ZARIADENÍ NA SEBA – intuitívne, jednoducho použiteľné a čas šetriace západky na spájanie modulov
  • PREDNÉ ZÁPADKY Z KOVOVÉHO DRÔTU S JEDNODUCHÝM ZATVÁRANÍM umožňujú bezpečné, ale jednoduché ovládanie jednou rukou
  • ERGONOMICKÁ VÝKLOPNÁ RUKOVÄŤ – na pohodlnú a bezpečnú prepravu
  • KOMPATIBILNÉ SO VŠETKÝMI MODULMI TOUGHSYSTEM 2.0

Špecifikácie výrobku

Weight Capacity
10 Kg
Product Width
26.2 cm
Capacity
5 l
Product Height
12.7 cm
Product Weight
1.7 Kg
Number of Compartments
6 Removable cups
Product Weight Gross
1.7 Kg
Depth
36.5 cm
Number of Pieces
1
Product Length
260 mm

Podpora

1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky