DWST83408-1
Vnútorný zásobník TOUGHSYSTEM 2.0 – hlboký

Prehľad výrobku

Prispôsobte si skladovanie náradia pomocou hlbokého zásobníka na náradie ToughSystem. Je navrhnutý tak, aby maximalizoval úložný priestor v kufroch na náradie ToughSystem 2.0 a poskytoval prispôsobiteľnú organizáciu podľa potrieb pracoviska. Prispôsobte si zásobníky vložením deliacich priečok z preglejky tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám. Vďaka západkám umožňujúcim polohovanie zásobníkov môžete zavesiť zásobníky v hornej časti skrinky na náradie tak, aby neprekážali väčšiemu náradiu uloženému v spodnej časti. Optimalizujte organizáciu uložením zásobníkov do seba a vytvorte tak prispôsobené úložné moduly v rámci kufríkov na náradie ToughSystem 2.0. Jednoducho pripájajte, odstraňujte a prenášajte viacero zásobníkov ToughSystem pomocou bočných rukovätí s dvomi funkciami. Kombinovaním plytkých a hlbokých zásobníkov si môžete prispôsobiť úložné moduly v rámci všetkých produktov ToughSystem 2.0.

Ďalšie Funkcie

  • MOŽNOSŤ ULOŽENIA NA SEBA – zásobníky možno ukladať na seba vo vnútri kufrov alebo prepravovať mimo kufrov TOUGHSYSTEM 2.0 spoločne pomocou západiek na rukoväti

Špecifikácie výrobku

Hmotnostná kapacita
8 Kg
Šírka produktu
47 cm
Výška produktu
11.5 cm
Hmotnosť produktu
0.9 g
Počet oddielov
1 tray
Hrubá hmotnosť produktu
0.9 Kg
Hĺbka
31 cm
Počet kusov
1
Dĺžka produktu
47 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky