DCMBL562N-XJ
Bezuhlíkové dúchadlo 18 V XR, základné náradie
DCMBL562N-XJ

Bezuhlíkové dúchadlo 18 V XR, základné náradie

  • Výkonný bezuhlíkový motor s maximálnym výkonom m³/min a km/h pre rôzne použitie. Zvýšená rýchlosť km/h s koncentrátorom na špecializované použitie.
  • Hmotnosť je správne rozložená pre pohodlné používanie a maximálnu ovládateľnosť. „Pohyblivý“ spúšťací mechanizmus na zablokovanie rýchlosti pri špecifickom použití
  • Odlíšenie od konkurenčných výrobkov, koncentrátor je novinkou na trhu. Koncentrátor, ktorý je kompatibilný s konštrukciou axiálneho ventilátora.
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Bezuhlíkové ručné dúchadlo 18 V XR umožňuje odstraňovať nečistoty pomocou vzduchu s objemom až 450 kubických stôp za minútu a tryskou dosahujúcou rýchlosť až 125 míľ za hodinu. Vďaka ľahkému a ergonomickému dizajnu umožňuje dúchadlo ovládať smer a znižuje únavu používateľa. Vďaka spínaču regulácie otáčok a uzamknutiu rýchlosti máte plnú kontrolu nad výkonom. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

  • Koncentrátor „Aerospike“ Koncentrujte prúd vzduchu pre vyššiu rýchlosť až do 200 km/h. Vyberte si správny výkon pre každú úlohu

Špecifikácie výrobku

Battery Capacity
5 Ah
Charge Time
75 min

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky