TOUGHSYSTEM 2.0 range featuring DWST83294-1, DWST83342-1, DWST83295-1, DWST83529-1, DWST83293-1, DWST83394-1, DWST175654, DWST83392-1, DWST83522-1, DWST83524-1, DWST83408-1, DWST83407-1, DWST82732-1

ToughSystem

ToughSystem products

ODOLNÁ OCHRANA NÁRADIA

Systém ToughSystem predstavuje najvyššiu odolnosť a ochranu proti najprudším nárazom. Tieto mobilné, modulárne, stohovateľné úložné riešenia, vyrobené z robustnej vystuženej konštrukčnej peny, sú skonštruované a vyrobené tak, aby vydržali a chránili vaše náradie v tých najnáročnejších podmienkach na stavenisku a v tom najhoršom počasí.

Works for you

PRACUJE PRE VÁS

Kombinujte komponenty počnúc kufríkmi na náradie až po organizéry, prepravky alebo rádio ToughSystem podľa každodenných potrieb na pracovisku a skladovania. Prispôsobte si konfiguráciu jednotiek ToughSystem do svojej ideálnej stohovacej kombinácie. Patentovaná kompatibilita modulárnych bočných konzol takisto znamená, že môžete získať prístup ku ktorejkoľvek jednotke nezávisle od ostatných bez toho, aby ste museli odstrániť jednotky nad sebou.

TRVALÁ ODOLNOSŤ

Hrubý vonkajší kryt jednotiek ToughSystem zo vystuženej konštrukčnej peny poskytuje vášmu náradiu ochranu pred prudkým nárazom a umožňuje maximálnu nosnosť 50 kg. Táto úroveň odolnosti je rozšírená aj na silne vystužené kovové západky a závesy odolné voči korózii. Jednotky systému ToughSystem sú navrhnuté a skonštruované tak, aby vydržali nepretržité intenzívne používanie a spoľahlivo odolali bez ohľadu na náročnosť podmienok.

BEZPEČNÉ A SPOĽAHLIVÉ

Vodotesnosť s krytím IP65 proti vniknutiu vody a prachu zaručuje, že vaše náradie je plne chránené bez ohľadu na vonkajšie vplyvy, zatiaľ čo pretlakový ventil na kufríkoch na náradie umožňuje vyrovnať tlak vnútri aj vonku. Oká na visiacich zámkoch poskytujú uzamykateľné zabezpečenie a istotu, že vaše náradie je v bezpečí, keď ho nepoužívate. Prepravka aj jednotný uzamykací systém, ktorý vám umožní zabezpečiť všetky moduly jednou rukou.

POROVNANIE JEDNOTLIVÝCH SORTIMENTOV

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nosnosť zaťaženia

50Kg

30Kg

Kompatibilita s modulárnymi držiakmi

check_circle_outline

remove_circle_outline

Modulárne stohovacie západky

check_circle_outline

check_circle_outline

Uzamykateľné

check_circle_outline

check_circle_outline

Telo

Vystužené

Polypropylén

Kovové závesy

check_circle_outline

check_circle_outline

Silne vystužené kovové západky

check_circle_outline

remove_circle_outline

Tesnenie odolné voči vode a prachu (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

ZVLÁDNE AJ NÁROČNÝ TERÉN

Ľahké manévrovanie v náročnom teréne umožňuje prepravka ToughSystem s 21,5 cm ťažkými gumovými kolesami v kombinácii s prispôsobiteľnou konfiguráciou jednotiek. Okrem prepravy jednotiek ToughSystem po staveniskách možno prepravku použiť aj na presun ďalšieho vybavenia a ťažkých materiálov.

SÚPRAVA PRE DODÁVKOVÉ REGÁLY

Plynulý prenos náradia medzi dielňou, dodávkou a staveniskom zabezpečíte pomocou účelovo navrhnutej súpravy regálov ToughSystem pre dodávky. Tento systém, ktorý prešiel nárazovými skúškami, je navrhnutý tak, aby maximalizoval vnútorný nákladový priestor vašej dodávky a udržiaval vaše náradie ľahko dostupné. Každý regál unesie až 70 kg a je vybavený sklopnými ramenami na obdobia, keď sa nepoužíva. Jeho montáž je jednoduchá a prispôsobiteľná. Podrobný návod je dostupný v špeciálnej aplikácii.