Bezkáblové elektrické náradie

Našou najväčšou snahou je bezkáblové stavenisko. Od nášho systému XR FLEXVOLT® až po naše neustále sa rozvíjajúce akumulátorové riešenia XR 18V a XR 12V nepoľavujeme z inovácií, aby ste pri vašich aplikáciách mali k dispozícii vždy to najvhodnejšie náradie.

FLEXVOLT Cordless Chainsaw in use on a wooden log outdoors

Výkon káblového. voľnosť akumulátorového

Náš revolučný rad 54 V akumulátorového elektrického náradia vám poskytuje bezkonkurenčný akumulátorový výkon a prevádzkovú dobu chodu. Predstavte si pracovisko bez objemných generátorov alebo dlhých napájacích káblov, kde môže každá profesia pracovať rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie len pomocou batérie, a tým je stavenisko, kde sa používa rad XR FLEXVOLT.

18V XR logo

Náš najrýchlejšie rastúci systém

S viac ako 250 výrobkami je rad XR 18V sortimentom akumulátorového elektrického náradia navrhnutého a skonštruovaného tak, aby spĺňal špecifické potreby najnáročnejších profesií. Neustále sa rozširujúci sortiment XR 18V vám ponúka všetko od príklepových vŕtačiek cez kotúčové píly až po kosačky na trávu.

Veľkosť, ktorú chcete. výkon, ktorý potrebujete

Navrhli sme extrémny výkon v kompaktnej veľkosti, pričom sme všetko vylepšili do posledného detailu.
Nový kompaktný rad DeWALT XR 12V prináša dokonalý kompromis medzi veľkosťou a výkonom.

Využite vyšší výkon

Keď si náročná práca vyžaduje dodatočné zvýšenie výkonu, technológia DEWALT XR FLEXVOLT ADVANTAGE sa o to postará. Túto revolučnú technológiu navrhli inžinieri spoločnosti DEWALT tak, aby náradie XR 18V s technológiou FLEXVOLT ADVANTAGE rozpoznalo batériu XR FLEXVOLT a uvoľnilo v prípade potreby až o 77 % vyšší výkon na dokončenie náročnejších prác.