MAXIMÁLNY VÝKON V NAJNÁROČNEJŠÍCH PODMIENKACH

PRÍSLUŠENSTVO PRE ELEKTRICKÉ NÁRADIE

Príslušenstvo DEWALT je navrhnuté a testované tak, aby ste z vášho náradia vyťažili maximum. Navrhnuté s rovnakým dôrazom na výkon, presnosť a spoľahlivosť ako celý sortiment nášho elektrického náradia. Príslušenstvo DEWALT zaručuje výnimočné výsledky pri tých najnáročnejších prácach vždy a za každých podmienok.

ŽIVOTNOSŤ

Vyrobené tak, aby vaše náradie vydržalo dlhšie a aby ste vy mohli toho urobiť viac.

TRVANLIVOSŤ

Precízne navrhnuté tak, aby boli rovnako odolné a vydržali rovnako dlho ako vaše náradie.

OTÁČKY

Navrhnuté pre efektivitu a výkon, aby sa vždy zabezpečili výnimočné výsledky.

Increased runtime
Extreme FlexTorq

RIADENÝ ÚDER

DEWALT EXTREME® FlexTorq™ ponúka bezpečné upevnenie s dlhšou životnosťou. Zabudované optimalizované torzné zóny absorbujú a kontrolujú vysoké nárazové sily, čím chránia vrtáky pred opotrebovaním a poškodením a znižujú zaťaženie skrutkovača a upevňovacieho prvku.

BEZPRAŠNÉ VŔTANIE

Duté vrtáky DEWALT sú kľúčovou súčasťou nášho záväzku Perform & Protect™. Duté hriadele umožňujú podtlakové odsávanie prachu, čo znamená menej prachu, znížený odpor, rýchlejšie vŕtanie a menej čistenia otvorov. Pripájajú sa priamo do systému DEWALT Airlock™, ktorý vytvára bezpečné spojenie medzi vrtákom a odsávačom prachu.

XP4 Asphalt segmented diamond blades cutting hard concrete.

NASTAVENIE ŠTANDARDU

Príslušenstvo DEWALT XR Extreme Runtime bolo navrhnuté v spojení s radom XR Flexvolt s cieľom naplno využiť zvýšený výkon a prevádzkovú dobu tohto sortimentu. V spojení s akumulátorovým elektrickým náradím DEWALT zabezpečuje maximálnu produktivitu.

XP7 all purpose segmented diamond blades lined up horizontally in a workplace.

VYHĽADAŤ MIESTNEHO PREDAJCU

Výrobky a príslušenstvo DEWALT sú dostupné online a u predajcov v celej krajine. Dostupnosť výrobku si overte priamo u predajcov. Vyhľadajte predajcov vo svojom okolí podľa PSČ alebo mesta.