Výkon náradia s prívodným káblom

Sloboda náradia napájaného akumulátorom

S novou batériou DEWALT XR FLEXVOLT sme zmenili pravidlá hry

ČO JE TO XR FLEXVOLT?

XR FLEXVOLT je rad 54 V výkonných nástrojov, ktoré ponúkajú prevádzkový čas a výkon, ktorý bol doteraz nevídaný - po prvýkrát môžu profesionálni remeselníci spoľahlivo vykonávať náročné konštrukčné činnosti bez potreby sieťového napájania.

Táto inovácia znamená, že môžete mať 54 V výkon v rámci celého radu nástrojov bez nepohodlia káblu. DEWALT XR FLEXVOLT je jedinou batériou na trhu, ktorá sa môže prepínať z 54 V na 18 V, takže je spätne kompatibilná s existujúcim náradím radu XR.

PREJDITE SI CELÝ RAD
XR Runtime

Príslušenstvo navrhnuté na maximalizovanie produktivity

Keď je potrebné vykonať prácu, toto príslušenstvo, ktoré je optimalizované pre XR FLEXVOLT, vám umožní pracovať celý deň. S celým radom píl a brúsnych prostriedkov je každý z nich navrhnutý pre maximálnu produktivitu a maximálnu efektívnosť.

GAME CHANGER

PRACOVISKO BUDÚCNOSTI

Predstavte si pracovisko, kde sú napájacie káble a objemné generátory vecou minulosti. Pracovisko, kde môže každý remeselník pracovať rýchlejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Spoločnosť DEWALT vytvorila rad výkonného náradia XR FLEXVOLT – umožní stavebným odborníkom používať bezdrôtovú technológiu pri náročných činnostiach, ktoré neboli v minulosti nikdy možné.