DCB124G-XJ
BATÉRIA 12 V XR ODOLNÁ VOČI OLEJU 3 AH

Prehľad výrobku

Batérie 12 V MAX* odolné voči olejom sú konštruované pre pracovné podmienky, pri ktorých sa pravidelne používa olej, mazivo alebo rozpúšťadlá, a sú ideálne pre širokú škálu prác. Odolná batéria odolá chemickej korózii vďaka puzdru z nylonu plneného sklom, ktoré zaručuje dlhú životnosť výrobku. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii batérie sa môžete ľahko pohybovať v pracovnom priestore a s kapacitou 3,0 Ah vyťažíte z náradia maximum. Nemusíte sa obávať, že by ste túto batériu pri práci poškodili, pretože jej gumová základňa, ktorá sa netrhá, ju chráni pred pádmi a nárazmi. Táto mimoriadne účinná batéria je kompatibilná so všetkým elektrickým náradím DEWALT a Mac Tools 12 V MAX* a nabíjačkami, obsahuje ukazovateľ stavu nabitia s 3 LED diódami a je chránená 2-ročnou obmedzenou zárukou.

Ďalšie Funkcie

Špecifikácie výrobku

Kapacita batérie
3 Ah

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky