DCK2110L2T-QW
Súprava dvoch bezuhlíkových zariadení 12 V XR – 2 X 3 Ah

Prehľad výrobku

Vŕtací skrutkovač DCD701 12 V XR je určený na presné aplikácie, ako sú malé pilotné otvory, ale zvládne aj 20 mm vrták do dreva. Vďaka dĺžke iba 152 mm je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do stiesnených priestorov, a vďaka krútiacemu momentu 57,5 Nm a 2-stupňovej prevodovke má dostatočný výkon na to, aby zvládol pracovnú úlohu. Je tiež vybavený jasným LED svetlom umiestneným na základni, ktoré osvetľuje všetky pracovné oblasti. \nRázový skrutkovač DCF801 12 V XR je určený na použitie, kde sa vyžaduje presnosť, ako sú napríklad malé upevňovacie prvky, ale poradí si aj so skrutkami M10. Je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do najtesnejších miest, má dĺžku len 125 mm a dostatočný výkon na vykonanie práce s krútiacim momentom 163 Nm. Taktiež obsahuje prepínač 3 režimov s funkciou Precision Drive pre použitie, kde sa vyžaduje mimoriadna presnosť, a 3 LED svetlá v prednej časti na osvetlenie pracovného priestoru.

Ďalšie Funkcie

Zahŕňa

  • (1) Bezuhlíková sub-kompaktná vŕtačka/skrutkovač DCD701
  • (1) Bezuhlíkový sub-kompaktný rázový skrutkovač DCF801
  • (2) Batérie 3,0 Ah
  • (1) Viacnapäťová nabíjačka
  • (1) Kufor TSTAK II

Špecifikácie výrobku

Kapacita batérie
3 Ah

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky