DCMAS5713X1-QW
Rozdelený výložník s nadstavcom pre strunový zastrihávač 54 V XR FLEXVOLT – 1 X 9 Ah

Prehľad výrobku

Získajte flexibilitu a výkon potrebný na dokončenie práce vďaka súprave strunových zastrihávačov DEWALT® 54 V XR FLEXVOLT® s rozdeleným výložníkom. Vysokoúčinný bezuhlíkový motor maximalizuje dobu prevádzky a životnosť výrobku, pričom neustále poskytuje kapacitu na zvládnutie náročného porastu a odoláva intenzívnemu používaniu. Tento vyžínač môžete jednoducho zmeniť na iné záhradné náradie vďaka univerzálnej možnosti pripojenia, ktorá vám umožní pripojiť ďalšie prídavné zariadenia a vykonať viac práce. K dispozícii je príslušenstvo, DCMASBC1N – krovinorez, DCMASPH6N – tyčové nožnice na živý plot a DCMASPS5N – tyčová píla.

Ďalšie Funkcie

  • Delený výložník s možnosťou pripojenia, doplnený reznými hlavami pre strunový vyžínač, tyčovú pílu, tyčové nožnice a krovinorez
  • Dobre vyvážená konštrukcia a rozdelený hriadeľ pre kompaktné skladovanie a jednoduchú prepravu

Zahŕňa

  • (1) Batéria 3,0 Ah
  • (1) Nabíjačka DCB118
  • (1) Hlava na strunovú kosačku

Špecifikácie výrobku

Kapacita batérie
9 Ah
Hmotnosť produktu
5.4 Kg
Priemer čiary
2 mm
Šírka rezu
38 mm
Rezná rýchlosť linky
4650-5800 rpm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky