DCMHT563N-XJ
Nožnice na živý plot 18 V XR 55CM – zariadenie bez batérie
DCMHT563N-XJ

Nožnice na živý plot 18 V XR 55CM – zariadenie bez batérie

  • VÝKON A PREVÁDZKOVÁ DOBA – výkon na vykonanie práce, prevádzková doba na celý deň. Pílový kotúč 55 cm a 75 minút prevádzky
  • KAPACITA REZU – 25 mm medzera kotúča zaručuje vyšší výkon a menej zaseknutí
  • Jednoduché používanie a ERGONÓMIA – Nízka hmotnosť a dobré vyváženie, aby sa znížila únava používateľa. 2,9 kg, prestriekanie pre vyšší komfort a lepšiu priľnavosť.

Prehľad výrobku

Najľahšie vysokovýkonné akumulátorové nožnice na živé ploty, ktoré sú dnes dostupné na trhu, s hmotnosťou len 2,9 kg. Kompaktné, ale vysokovýkonné nožnice na živé ploty spoľahlivo poskytujú dobu prevádzky až 75 minút. Tieto robustné nožnice na živé ploty s dĺžkou čepele 55 cm a schopnosťou rezať až do hrúbky 25 mm dokáže zvládnuť aj to najnáročnejšie krovie, živé ploty a husté podrasty a bez námahy prerezávať väčšie konáre a stonky bez toho, aby došlo k zaseknutiu. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

Zahŕňa

  • (1) Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia

Špecifikácie výrobku

Blade Gap
25 mm
Battery Capacity
5 Ah
Product Weight
2.9 Kg
Charge Time
85 min
Blade Length
550 mm

Podpora

1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky