DCN890N-XJ
Bezuhlíková klincovačka do betónu 18 V XR – základná jednotka

Prehľad výrobku

Klincovačka do betónu DCN890 ponúka rozsah klincov od 13 mm do 57 mm a dokáže zatĺkať klince do ocele aj betónu. Je plne kompatibilná s platformou DeWALT® XR 18 V, lítium-iónová batéria s kapacitou 18 V 5,0 Ah poskytuje vysoký výkon, dlhú životnosť a maximálny čas prevádzky. Je tiež spoľahlivejšia ako náradie na palivo s menšou potrebou čistenia a servisu a batéria dokáže pracovať pri nižších teplotách s konzistentnejším výkonom. Vďaka bezuhlíkovému motoru sa zmenšili rozmery náradia a zároveň sa maximalizoval výkon. Špeciálne navrhnuté kompaktné komponenty pohonu poskytujú výrazné zrýchlenie na vystrelenie prvého klinca. Systém obsahuje 3 špeciálne navrhnuté mechanizmy ústia: DCN8902 (magnetický) a DCN8903 (nemagnetický) pre prýchytky, DCN8904 (sadrokartón) pre sledovanie. Obsahuje aj predlžovaciu tyč DCN8905 na upevňovanie do stropov a ťažko prístupných miest. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

Zahŕňa

  • (1) Klincovačka a nadstavec na sadrokartón DCN8904

Špecifikácie výrobku

Priemer klincov
2.6-3.7 mm
Hmotnosť produktu
4.2 Kg
Kapacita zásobníka
30
Dĺžka klincov
13-57 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky