DWST83522-1
22" taška DEWALT TOUGHSYSTEM
DWST83522-1

22" taška DEWALT TOUGHSYSTEM

  • Kompatibilita so systémom ToughSystem 2.0: Pripojiteľnosť ku všetkým modulom, čo umožňuje použiť jedno prepravné riešenie pre všetky moduly.
  • Silná plachta odpudzujúca vodu a nečistoty v kombinácii s materiálom s hustotou 1680D denier a plastovou základňou:\nHybridné materiály pre maximálnu pevnosť a odolnosť voči opotrebovaniu a ochranu pred poškodením vodou
  • Prístup v rozsahu 360° - rôzne možnosti internej a externej organizácie: Prístup v rozsahu 360° k náradiu vo vreckách rôznych veľkostí, so špeciálnymi vreckami na elektrické batérie a vybavenie
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

Získajte priestranný vertikálny úložný priestor vďaka taške na náradie ToughSystem® 2.0 pre pracoviská. Táto taška má viac ako 50 vreciek a hornú upínaciu šnúru, ktorá umožňuje vertikálne uloženie veľkého elektrického náradia, ručného náradia a ďalších potrebných vecí na pracovisku. Prístup do tašky na náradie pre pracoviská je možný z ľubovoľnej strany, aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie. Vďaka odolnej tkanine 1680D, materiálu odpudzujúcemu nečistoty a vodotesnej spodnej časti je táto taška vhodná do akéhokoľvek pracovného prostredia. Tašku možno kombinovať s akýmkoľvek produktom ToughSystem® 2.0.

Ďalšie Funkcie

  • Ergonomická rukoväť a polstrovaný ramenný popruh pre jednoduché nosenie
  • Veľké zabezpečené vrecko z celtoviny \nVeľké vrecko z materiálu odpudzujúceho nečistoty na dlhé predmety
  • Priehľadné vrecko na zips\nNa dokumenty a predmety, ktoré potrebujete mať poruke
  • Šnúra na dodatočné uskladnenie, uchovávajte znečistené a vybrané predmety mimo náradia.
  • Bočné vrecko s prídavným pásom na dlhé náradie alebo fľašu

Špecifikácie výrobku

Hmotnostná kapacita
35 Kg
Šírka produktu
38.4 cm
Kapacita
56 l
Interná sekcia
yes
Výška produktu
34 cm
Hĺbka
38 cm
Počet kusov
1
Dĺžka produktu
57 cm

Podpora

Warranty

  • 1-ročná obmedzená záruka

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky