DCE800N-XJ
Brúska na sadrokartón 18 V XR 225 mm

Prehľad výrobku

Akumulátorová brúska na sadrokartón DCE800 je vybavená bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje čas prevádzky, odolnosť a stálosť otáčok. Vybavená pripojením AIRLOCK™ na použitie s odsávačmi prachu značky DEWALT a voličom premenlivých otáčok. Teleskopický hriadeľ a kĺbová hlavica modelu DCE800 umožňujú používateľom lepší dosah na pracovisku. Na účinné odstránenie potenciálne škodlivého prachu na pracovisku je nástroj vybavený systémom Wireless Tool Control určeným na spárovanie s kompatibilnými odsávačmi prachu značky DEWALT, ako napríklad DCV586M. Základná jednotka, batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.

Ďalšie Funkcie

  • Teleskopická rukoväť umožňuje rýchlu zmenu dĺžky brúsky od 1,2 do 1,6 m bez nutnosti vypnutia brúsky
  • Konektor AirLock umožňuje univerzálnu montáž na akýkoľvek odsávač prachu DEWALT
  • Bočne umiestnená hadica na odsávanie prachu na hlave umožňuje voľný prehľad o pracovnej oblasti a prístup do stiesnených priestorov
  • Uzamknutie spúšťacieho spínača umožňuje pohodlné používanie počas dlhej doby

Zahŕňa

  • (3) Sieťové brúsne listy 150G

Špecifikácie výrobku

Hmotnosť produktu
3.9 Kg
Hmotnosť (vrátane batérie)
5 Kg
Dĺžka produktu
1.6 mm
Moc
710 W

Podpora

ZÁRUKA

  • 1-ročná obmedzená záruka, 3-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Sme presvedčení o kvalite našich výrobkov a v rámci uvedenej záruky bezplatne opravíme všetky chyby spôsobené vadným materiálom alebo spracovaním.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky