DT60812-QZ
SÉRIA SDS MAX ELITE: Vrták XLR SDS Max 18 mm
DT60812-QZ

SÉRIA SDS MAX ELITE: Vrták XLR SDS Max 18 mm

  • Karbidová hlava so 4 reznými hranami pre maximálnu životnosť
  • Odolnosť voči úderu – jednodielny hrot z karbidu volfrámu odolá vysokým nárazovým silám. Navrhnuté tak, aby sa pri náraze na výstuž nezlomili.
  • Plne karbidový pilotný nadstavec pre rýchle spustenie a presnejšie umiestnenie otvoru.
Zobraziť ďalšie funkcie

Prehľad výrobku

SDS PLUS a MAX sú navrhnuté tak, aby sa pri náraze na výstužnú tyč nezlomili. Kužeľovité jadro zvyšuje pevnosť a zlepšuje odolnosť proti zlomeniu. Vrtáky DEWALT ELITE SERIES™ sú ideálne na vŕtanie otvorov do betónu a vďaka úprave vrtáka pomocou vysokorýchlostného pieskovania došlo k jeho posilneniu, čím sa znižuje riziko zlomenia. Hlava so 4 reznými hranami z karbidu poskytuje maximálny výkon.

Ďalšie Funkcie

  • Technológia tryskania železom – vysokorýchlostné kompozitné tryskanie spevní nadstavec, aby sa znížilo riziko zlomenia
  • Pevné jadro – kužeľovité jadro je hrubšie, aby sa zvýšila pevnosť a odolnosť proti zlomeniu, najmä pri vŕtaní hlbokých otvorov
  • Značka opotrebovania kotvy – na označenie toho, kedy je potrebné vymeniť nadstavec pri montáži mechanických kotiev
  • Vyrobené v Nemecku

Špecifikácie výrobku

Diameter
18 mm
Product Length
3 in
Product Width
3 in
Product Height
57 in
Working Length
390 mm
Number of Pieces
1
Product Weight
0.715 lbs
Product Length
540 mm

Podpora

Bez záruky

Na tento konkrétny výrobok sa žiaľ nevzťahuje žiadna záruka. Hoci sa na tento výrobok nevzťahuje záruka, ďalšie informácie o našich zárukách nájdete nižšie.

Viac informácií

Servis

Prijímame rozsiahle opatrenia na zabezpečenie toho, aby všetky naše výrobky boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a spĺňali všetky príslušné predpisy v odvetví.

Príručky